Automobilių priešgaisrinė sauga

Važiuodami automobiliu pastebite dūmus ir ugnį – tai gali būti prastos kokybės priedai, degalų sistemos nuotėkis, perkaitęs variklis ar konstrukcijos trūkumai. Svarbu ne panikuoti, operatyviai sustabdyti automobilį, palikti jį ir iškviesti pagalbą. Nuo gaisro galima apsisaugoti reguliaria technine priežiūra, teisingu degalų naudojimu, saugiu vairavimu ir draudimu. Elektromobiliai mažiau linkę užsidegti, bet ir juos reikia atsargiai naudoti. Visuomet turėkite gesintuvą.

Automobilių priešgaisrinė sauga Skaityti daugiau

Guminių kilimėlių patarimai

Automobiliniai TPE ir gumos kilimėliai išsiskiria lengvu valymu ir tvirtinimu. TPE yra atspari išorės veiksniams, temperatūros pokyčiams, nekelia nemalonaus kvapo ir yra ekologiška. Gumos kilimėliai patvarūs ir lankstūs, tinkantys bet kokiam orui, nekeliantys gumos kvapo. Kilimėliai montuojami klipsų ar “Velcro” sistema, o bagažinės įdėklai neišsiskiria ypatingais tvirtinimo reikalavimais.

Guminių kilimėlių patarimai Skaityti daugiau

Automobilių plovimo patarimai

Reguliarus automobilių plovimas mažina senėjimą, saugo būklę ir vertę, apsaugo nuo cheminėmis medžiagomis sukeltų gedimų. Geriausias plovimas – vėsu, debesuota oru, iš viršaus į apačią, naudojant suderintą su spalva šampūną, skirtas kempines ir absorbuojantį rankšluostį. Vaškas ir polimerinė danga skiriasi patvarumu, o stiklo danga gerina matomumą lietingą dieną.

Automobilių plovimo patarimai Skaityti daugiau

K&N oro filtro valymas

Pasirinkus K&N® oro filtro tipą, vadovaukitės valymo instrukcijomis susidedančiomis iš filtro pašalinimo, nešvarumų nuvalymo, specialių valiklių naudojimo, filtro skalavimo vandeniu ir džiovinimo. Tinkamas valymo priemonių pasirinkimas garantuoja efektyvią ir saugią filtro priežiūrą. Detalesni valymo etapai, reikalingi priemonių pavyzdžiai ir montavimo instrukcijos pateikti nuorodose.

K&N oro filtro valymas Skaityti daugiau

Kodėl verta rinktis putplasčio filtrą?

Norint suprasti putplasčio filtro pranašumus, reikia žinoti tris filtro rūšis: popierinius, medvilninius ir putplasčio. Putplasčio filtrai, dėl didesnių porų ir naudojamos alyvos, ilgalaikiai ir efektyviai filtruoja trotz net didelio dulkių kiekio. Plaunami ir ekologiški, padeda sutaupyti išlaidas ir degalus, neiškelia grėsmės jutikliams ir negarantijos. Pipercross siūlo platų sportinių filtrų asortimentą.

Kodėl verta rinktis putplasčio filtrą? Skaityti daugiau

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top