Kodėl verta rinktis putplasčio filtrą?

Norėdami suprasti, kodėl turėtumėte rinktis putplasčio filtrą, pirmiausia turite suprasti pagrindinius tris skirtingus filtro tipus. Popieriaus, medvilninės marlės ir, žinoma, putų.

Popieriniai filtrai

Popierinius filtrus rasite beveik kiekviename automobilyje iš gamyklos, jie yra OEM pasirinkimas, iš dalies dėl kainos, iš dalies dėl to, kad jie pakankamai gerai filtruoja. Skylės šiuose filtruose gali būti tik tam nedidelio pločio, o oro srauto ir filtravimo pusiausvyra šioje terpėje yra ribota dėl jos ribojančio pobūdžio.

Popieriniai filtrai taip pat yra vienkartinio naudojimo dėl naudojamos laikmenos. Juos taip pat reikia keisti atliekant kiekvieną techninę priežiūrą, nes jie greitai užsikemša ir praranda našumą. Dėl šių priežasčių, nors paprastai šie filtrai yra pigiausias vienkartinis variantas, per kelerius metus jie tampa daug brangesni.

Putplasčio filtrai

Putplasčio filtrai turi didesnes skylutes ir naudoja alyvą purvo dalelėms sulaikyti. Daugiasluoksniuose tinkliniuose putplasčio filtruose naudojami skirtingų specifikacijų putplasčio sluoksniai, kurių kiekvienas sulaiko skirtingo dydžio daleles, o oras gali laisvai tekėti. Tai suteikia putplasčiui pranašumą prieš medvilninį filtrą, nors abu filtrai gerai praleidžia orą, putplasčio terpė leidžia filtrui išlaikyti oro srautą net ir esant didelei dulkių apkrovai.

Ilgalaikis privalumas yra tas, kad laikui bėgant filtras neužsikemša ir nepraranda našumo, o tai reiškia, kad oro filtro našumas yra pastovus nuo vieno aptarnavimo iki kito, jūs išlaikote visiškai naujo filtro našumą.

Taigi, kodėl verta rinktis putplastį?

Dėl gebėjimo efektyviai filtruoti tokį didelį purvo kiekį beveik kiekvienoje pasaulio bekelės transporto priemonėje naudojamas putplasčio filtras. Net medvilninių marlių gamintojai naudoja putplasčio perdangas, kad medvilninė marlė neužsikimštų bekelėje.

Taigi pagrindinė išvada, kurią reikia padaryti, yra ta, kad naujasis putplasčio filtras tekės taip pat gerai, kaip ir bet kuris kitas rinkoje esantis filtras, tačiau iš tikrųjų jis išsiskiria tuo, kad geba išlaikyti tokį oro srautą per visą savo ciklą, o tai reiškia, kad jis pranoksta kitus filtrus per visą likusį gyvavimo ciklą.

Tai ne tik našumas.

Geriau kvėpuojantis filtras ir didesnis oro srautas taip pat gali reikšti, kad jūsų automobilio degalų sąnaudos bus geresnės. Putplasčio filtrus galima plauti kas metinę techninę apžiūrą arba nuvažiavus 10000 km, o tai reiškia, kad perkate vieną kartą ir nemokate už filtrą kiekvieną kartą, kai atliekate automobilio techninę priežiūrą. Kadangi filtrą galima plauti, jis tampa ekologiškesnis.

Filtrai nepanaikina jūsų automobilio garantijos.

Ar alyva nesugadins oro srauto jutiklio?

Tai dažnai pasitaikantis klaidingas įsitikinimas, ir tai jums pasakys kiekvieno antrinės rinkos prekių ženklo filtrų gamintojai, nes beveik visi jie taip pat yra sutepti alyva. Šį mitą sukūrė kelios transporto priemonių techninės priežiūros dirbtuvės, norėdamos padidinti jūsų paslaugos kainą, pakeisdamos filtrą popieriniu, užuot jį tiesiog aplenkusios. Alyvos kiekis putplasčio filtre yra kontroliuojamas, įmaišoma tik tiek, kad filtras veiktų, bet ne tiek, kad ji kada nors išsilietų iš filtro.

Turime didelį pasirinkimą Pipercross sportinių filtrų. Jei turite kitų klausimų, nedvejodami kreipkitės į mus ir mes mielai padėsime.

Sportiniai oro filtrai

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top