Apmokėjimas

Paysera

Užsakymo pabaigoje Jūs automatiškai būsite nukreipti į Paysera.lt sistemą, kur galėsite pasirinkti Jums priimtiną atsiskaitymo būdą. Apmokėjimai per Paysera sistemą vykdomi nedelsiant, todėl Jūsų užsakymo laikas bus žymiai trumpesnis. 

Paysera – elektroninė atsiskaitymų sistema, apjungianti skirtingus atsiskaitymo būdus: per Paysera sistemą, elektroninę bankininkystę, grynaisiais, mokėjimo kortelėmis, SMS žinutėmis. Paysera siūlo nemokamą daugiavaliutę sąskaitą, kurią atsidaryti ir papildyti užtrunka vos kelias minutes. Taip pat greitus ir saugius atsiskaitymus internetu, už kuriuos pirkėjui grįžta išleistos sumos dalis. Paysera suteikia galimybę naudotis ir patogia mobiliąja pinigine, kuri dar labiau palengvina atsiskaitymus tiek internete, tiek fizinėse vietose.  


Bankiniu pavedimu

Apmokėkite užsakymą Jums įprastu bankiniu pavedimu pagal išankstinę sąskaitą-faktūrą.

Pasirinkus šį mokėjimo būdą prekės bus išsiųstos tada, kai bankas užskaitys pinigų mokėjimą į mūsų sąskaitą. Rekomenduojame atlikus mokėjimą atsiųsti pavedimo kopiją el. paštu info@autode.lt

Garantinio suteikimo atveju, kaip mokėjimą patvirtinantis dokumentas, galioja išrašas iš banko apie įvykdytą pavedimą. Darydami bankinį pavedimą, mokėjimo paskirties laukelyje nurodykite užsakymo numerį (pvz. apmokėjimas už AU-100). Taip padėsite mums Jūsų apmokėjimą rasti ir užsakymą paruošti greičiau.


PayPal

Jūsų patogumui, nuo šiol už prekes Autode.lt interneto parduotuvėje galite atsiskaityti ir naudodamiesi PayPal sistema.

Jums tereikia mokėjimo būdo pasirinkimo lange spustelti, kad norėsite mokėti naudojantis PayPal sistema. Tai padarę, galėsite prisijungti prie savo PayPal paskyros ir patvirtinti mokėjimą.

Atkreipkite dėmesį, kad PayPal apdoroja mokėjimus Eurais, tad jei Jūsų sąskaita yra kita valiuta, gali būti taikomi PayPal valiutos keitimo mokesčiai.

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top