Guminių kilimėlių patarimai

Automobilio guminių kilimėlių valymas

Salono kilimėliai ir bagažinės kilimėliai yra pagaminti iš modernios TPE medžiagos arba gumos. Todėl tiek TPE automobilių kilimėlių, tiek guminių automobilių kilimėlių valymas yra itin lengvas. Automobilių kilimėlius tereikia nuvalyti skudurėliu arba nuplauti vandeniu ir plovikliu. Dėl didžiausio automobilių kilimėlių medžiagų atsparumo taip pat galite naudoti slėginį ploviklį.

Kaip sumontuoti salono kilimėlius?

Automobiliniai kilimėliai ProLine ir Nr. 77 montuojami naudojant įmontuotas klipsų arba “Velcro” tvirtinimo sistemas.

Šios sistemos yra labai intuityvios:

  • Velcro tvirtiname prie originalaus automobilio kilimėlio.
  • Klipsą pritvirtiname prie originalaus tvirtinimo automobilio grindyse.
  • El Toro guminiai automobiliniai kilimėliai “El Toro” turi specialiai tam skirtą vietą, kurioje išpjaunamos skylės, kad juos būtų galima pritvirtinti prie originalių tvirtinimų automobilio grindyse.

Kaip sumontuoti bagažinės kilimėlius?

Bagažinės kilimėliai nereikalauja specialaus montavimo. Jie yra labai lengvi ir lankstūs, todėl juos galima lengvai išimti iš pakuotės ir įdėti tiesiai į bagažinę.

Originalioje pakuotėje esantys DryZone bagažinės kilimėliai išverčiami į kitą pusę. Prieš dėdami juos ant apmušalų, išvyniokite kraštus. Tinkamą įdėklo pusę galima lengvai atpažinti dėl įspausto užrašo.

Kodėl TPE medžiaga, iš kurios pagaminti automobiliniai kilimėliai, yra tokia patvari?

TPE medžiaga, iš kurios gaminami automobiliniai salono kilimėliai ir bagažinės kilimėliai, iš kitų medžiagų pagamintų gaminių išsiskiria ypatingu atsparumu išorės veiksniams. Labai svarbus TPE automobilinių kilimėlių privalumas – didelis atsparumas degalams, tepalams ir ultravioletiniams spinduliams. Papildomas iš TPE medžiagos pagamintų automobilinių kilimėlių privalumas yra tas, kad jie yra ištisus metus itin patvarūs, atsparūs vandeniui ir šalčiui. Nors kilimėliai tokie tvirti, jie išlaiko lengvumą, lankstumą ir šiluminį atsparumą – nesideformuoja net esant nuo -50 laipsnių C iki +110 laipsnių C temperatūrai.

Ar TPE medžiaga, iš kurios gaminami automobiliniai kilimėliai, yra bekvapė ir saugi?

TPE medžiaga neskleidžia nemalonaus kvapo, kuris siejamas su plastiku ar guma, o yra praturtinta švelnia vanilės nata. TPE medžiaga netoksiška, joje nėra latekso, kadmio, švino ar kenksmingo PVC. Mūsų kilimėlius gamina iš sertifikuotos žaliavos. Gamyba grindžiama “nulinio atliekų kiekio” principais, sumažinant žaliavų atliekų kiekį ir perdirbant jas į aukštos kokybės gaminius.

Ar TPE medžiaga ir guma tinka bet kokiu oru ir klimatu?

TPE medžiaga yra aukščiausios kokybės medžiaga tarp salono ir bagažinės kilimėlių. TPE automobiliniai kilimėliai yra ištisus metus itin atsparūs vandeniui, šalčiui ir aukštai temperatūrai. Jie išlaiko savo savybes ir nesideformuoja net esant nuo -50 laipsnių C iki +110 laipsnių C temperatūrai.

Dėl puikios kokybės gumos, iš kurios gaminami automobiliniai kilimėliai, jie išlieka lankstūs. Dėl tokio storio guma yra patvari ir tvirta, ji nesitrina ir netrūkinėja net veikiama ekstremalių temperatūrų ar saulės spindulių. Guminiai automobilių kilimėliai patikimi ir žiemą, ir vasarą. Karštu oru nesijaučia erzinančio gumos kvapo, o drėgnu oru purvas nekelia problemų.

Be to, iš TPE ir gumos pagaminti automobiliniai kilimėliai turi pranašumą prieš veliūrinius kilimėlius tuo, kad yra puikiai atsparūs drėgmei ir cheminėms medžiagoms, ko negali užtikrinti veliūriniai kilimėliai.

FroGum guminiai kilimėliai jūsų automobiliui

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top