Soft99

Soft99 yra legendinis japoniškas automobilių priežiūros produktų prekės ženklas, rinkoje esantis jau daugiau kaip 65 metus. Per šiuos dešimtmečius bendrovė sukūrė sprendimus, kurie ne tik atitinka dabartinius poreikius, bet ir reaguoja į rytojaus iššūkius, nustatydama transporto priemonių priežiūros tendencijas.

Ilgametė patirtis, tobulos japoniškos technologijos ir tiksli ateities vizija leido sukurti tokias atpažįstamas ir kultines produktų linijas kaip Fusso Coat vaškai ar Glaco nematomi valytuvai. Technologinis meistriškumas profesionalių kvarco dangų srityje Soft99 plėtojamas jau beveik 20 metų. Ši patirtis leido sukurti tokį stiprų, pasaulinį profesionalams skirtą prekės ženklą kaip G’zox ir pristatyti išsamią kvarco dangų liniją QJUTSU. Soft99 gaminius vertina mėgėjai, entuziastai ir profesionalai visame pasaulyje.

Perfekcionizmas, skaidrumas ir atsakomybė yra Soft99″ prekės ženklo ramsčiai ir jo strategijos pagrindas. Kokybės tikrinimas nuolat įtraukiamas į produktų kūrimo procesą, kad klientams teikiami sprendimai visada būtų idealiai pritaikyti, technologiškai tobuli ir kruopščiai išbandyti.

Prieš patekdamas į rinką Soft99 gaminys pereina itin išsamius ir sudėtingus bandymus. Visa tai atliekama siekiant įsitikinti, kad klientui pristatomas gaminys yra visiškai saugus, atitinka griežčiausius standartus ir deklaruotas savybes.

Rodoma 1–36 iš 45

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top