K&N

K&N oro filtrai sukurti taip, kad juos būtų galima plauti, naudoti pakartotinai ir jie tarnautų visą transporto priemonės eksploatavimo laiką. Aukščiausios kokybės filtro konstrukcijoje yra keli sluoksniai patentuotos medvilninės marlės terpės ir specialiai sukurta alyva, iš pradžių sukurta lenktynių trasos poreikiams, o dabar pritaikyta jūsų transporto priemonei.

Suprojektuoti, kad užtikrintų aukštą našumą ir apsaugą

Daugiau nei 50 metų K&N® yra automobilių filtravimo ir technologijų pramonės lyderė, siūlanti gaminius, didinančius našumą, apsaugą ir ilgaamžiškumą tūkstančiuose transporto priemonių vartotojams visame pasaulyje.

Visi K&N oro filtrai griežtai išbandomi, kad būtų užtikrinta, jog jie atitinka griežtus kokybės standartus.

Variklio galios bandymai

Teiginiai apie variklio galią ir sukimo momentą grindžiami tikro automobilio bandymais dinamometru prieš ir po to, kai buvo sumontuotas K&N gaminys. Variklio galios ir sukimo momento bandymai atliekami “Dyno Jet 248” ir “SuperFlow 880E” dinamometrais, kurie matuoja faktinę stabdžių variklio galią ir sukimo momentą prie rato (-ų), gaunančio (-ių) galią iš transmisijos.

Oro srauto bandymai

Visus oro srauto bandymus K&N atlieka “SuperFlow Corporation” SF-1020 srauto stendu. SF-1020 yra kompiuterizuotas srauto stendas, galintis išmatuoti iki 1020 kubinių pėdų per minutę (cfm) oro srautą, kai bandymo slėgis siekia iki 65 colių vandens.

Produktai ir įrenginiai

K&N® gamina ne tik našumo oro filtrus, bet ir įvairius kitus apsaugos ir našumo gaminius, įskaitant oro įsiurbimo sistemas, alyvos filtrus, degalų filtrus, salono oro filtrus ir namų oro filtrus.

K&N gaminiai projektuojami ir gaminami vietoje. Pagrindinė K&N® būstinė įsikūrusi Riverside, Kalifornijoje, beveik 400 000 kvadratinių pėdų ploto pastatų komplekse, taip pat veikia gamyklos Grand Prairie, Teksase, Anglijoje, Kinijoje ir Nyderlanduose.

Rodoma 1–36 iš 42

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top