FroGum

FroGum – Europos lyderė automobilių guminių priedų pramonės srityje. Daugelį metų reiklūs automobilių entuziastai ją pripažino kaip patikimą, puikių, neprilygstamos kokybės automobilinių kilimėlių gamintoją.

FroGum kilimėlių išskirtinumas:

Maksimalus kraštų sutvirtinimas

  • MaxEdge™ technologija – FroGum technologai sukonstravo specialiai išlenktus kilimėlių kraštus. Jie buvo sutvirtinti taip, kad net po daugelio naudojimo metų įvairiose klimato zonose niekada nesideformuotų. Be to, dėl patentuotos konstrukcijos jie puikiai priglunda prie pagrindo sienelių, todėl papildomai apsaugo automobilio apmušalus.

Puikiai tinka ir visapusiškai apsaugo

  • SCAN 3D – tai perversmą sukėlusi naujoviška technologija, kuri puikiai priderina automobilio kilimėlius prie automobilio modelio. Ekspertai tiksliai nuskenuoja visų automobilių interjerus, todėl automobilių kilimėliai puikiai priglunda prie konkretaus automobilio modelio sienelių. Atsižvelgta ne tik į automobilio markę ir modelį, bet ir metus.

Itin patvari medžiaga

  • UltraFlex Dual Polymer™ technologija – tai unikali medžiagų sudėtis, pasižyminti labai dideliu atsparumu UV spinduliams, cheminėms medžiagoms ir dilimui net ekstremaliomis sąlygomis. Ši unikali medžiaga išlaiko savo lankstumą ir elastingumą nuo -50 laipsnių C iki +110 laipsnių C.

Satininė apdaila ir saugumas

  • PowerHalt Unique Surface™ technologija – tai unikali, precedento neturinti medžiagos struktūra, suteikianti papildomą neslydimo efektą. Kitas struktūros privalumas – elegantiškas, satininės apdailos efektas, kurį suteikia FroGum automobilių kilimėliai.

 

 

Rodoma 1–36 iš 44

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top